11 Nisan 2017 Salı

McDonald's da Doğum Günü Partisi

Herkese merhabalar,

 Yıllar sonra blogda bir yazııı . Kendimi eski bir dostla sohbet eder gibi hissettiğim doğrudur :) Kızımın anaokuluna başlamasıyla beraber blog yazılarıma uzunca bir ara verdim. Anaokulunda bu yıl 3. senemiz. İpek 4 yaşından beri okullu . Hem kolej hemde devlet okulunu deneyimlediğimiz bu süreç için ayrı bir blog postu yazmayı düşünüyorum sizleri çok faydası dokunacağına da eminim.

 Gelelim asıl yazı konumuza kızım İpek geçtiğimiz günlerde 6. doğum gününü kutladı . Fast food la beslenmeyi sağlıklı bulmasam da fayda maliyet kıstasına göre en avantajlı olan McDonald's ı tercih ettik. Karar vermemizdeki en önemli kriter çocuk oyun parkı olmasıydı. Biz semtimizdeki şube ile görüştük şube yetkilisi bize bir sözleşme örneği getirdi ve seçeneklerden bahsetti . Kişi sayısı ve içerik bakımından birkaç çeşit paketleri var.

 Biz 20 kişilik paketlerden 225 Tl (ben yazıyı yayınlayana kadar fiyat değişmiş olabilir) olanını seçtik. Bu paket 10 çocuk menüsü + oyuncağı , Pastası ve büyükler için 10 sıcak içeceği kapsıyor. Pasta standart Pelit pastanesinden yuvarlak beyaz kremalı üzerinde mutlu yıllar yazısıyla geliyor, gayette başarılı. Balonlarla süsleme ve çocukların masalarının organizasyonu hizmete dahil. Süreli bir durum söz konusu 90 dak. boyunca doğum günü sahibi ayrılan süslemeli alanda kutlamasını yapıyor. Şube yetkilisi de eşlik ediyor. Belirtmeliyim ki şube yetkilisi son derece ilgiliydi, güler yüzlüydü ve memnuniyetimiz de büyük katsısı oldu. 90 dk. bitince ne mi oluyor, tabi ki oturmaya devam ediliyor ama ayrılan alana diğer müşterilerde girebiliyor bu biraz sıkıntılı bir durum açıkçası ... Bilgilerin özeti ve fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Öncelikle paket seçenekleri için Mc Donalds ın sitesini ziyaret edebilirsiniz

Bu da Doğum günü pastamızın ilk ve son hali


yukardaki fotoda sandart halini görebilirsiniz


                               Mor renkli yenebilir boncuklarla süslenmiş halide burada

     Süslemeler ve Masamız
Doğum günü kutlaması için mekan arayışında olanlar için tavsiye ederim özellikle çocuklar çok eğleniyorlar , kırkyılda bir fast food yemeyi çok sorun etmiyorsanız tabi :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder